Hlavní hrdinky

29. července 2008 v 15:37 |  Předměstí Wisteria Lane
,, SMOLAŘKA" SUSAN MAYEROVÁ
,,Na Wisteria Lane bylo veřejným tajemstvím, že kam Susan Mayerová šlápla, tam tráva zaručeně přestala růst. Škála její smůly byla široká: od obyčejné přes obvyklou až po neuvěřitelnou."
Susan Mayerová je matka samoživitelka, kterou před rokem opustil její manžel Karl. Susan, ilustrátorka dětských knížek, žije hlavně pro svoji dceru Julii, které svěřuje všechna svá tajemství a přenáší na ní i své problémy. Má tendenci na všech lidech vidět to nejlepší, i když ji rozum radí něco jiného. Její zmatkářství ji přivádí do spousty trapných situací, a to ještě netuší, jaké na ni čekají, při získání srdce nového souseda Mika Delfina.


,,UTRÁPENÁ" LYNETTE SCAVOVÁ
,,Chtěla dělat kariéru a byla velice úpěšná; proslula svými obchodními obědy, úžasnými prezentacemi a bezohledností, s jakou vyřazovala konkurenci. Ale Lynette se kariéry vzdala, aby zkusila něco jiného: tu úžasně uspokující roli matky na plný úvazek. Naneštěstí pro Lynette se však reklama na roli matky ukázala jako klamavá."
Lynette bývala velmi úspěšnou ženou, která se vzdala kariéry, aby mohla vychovávat své čtyři děti. Jenže teď je nešťastná. Má manžela neustále na cestách a její hyperaktivní děti jí pěkně vytáčejí. Vede velmi chaotický život plný problémů s kterými musí bojovat, i když je na pokraji sil. Manažerka, která kdysi zvládala vše si uvědomuje, že pro tohle není stvořená. Dochází k závěru, že matka na plný úvazek je zřejmě ta nejtěžší práce na světě.

,,OKOUZLUJÍCÍ" GABRIELLE SOLISOVÁ
,,Měla jsem vidět, jak je nešťastná, ale já to neviděla. Já viděla jenom ty modely z Paříže, její šperky z platiny a nové hodinky posázené diamanty. Kdybych se podívala pozorněji, viděla bych, že Gabrielle je topící se bytost, která zoufale hledá záchrannou vestu. Naštěstí pro ní ji našla"
Gaby je bývalá modelka, která svůj hektický život vyměnila za manželství s bohatým podnikatelem Carlosem, ale po pár letech zjistila, že její rozhodnutí nebylo správné. Má všechno, na co si vzpomene, ale ve svém životě se nudí. Její manžel Carlos ji považuje za svou trofej a doma tráví minimum času, a tak si Gaby najde zábavu ve vztahu s mladým zahradníkem Johnem. Uvědomuje si, že všechno, co si kdy přála bylo špatné a teď se musí rozhodnout, kam bude směřovat její život.

,,DOKONALÁ" BREE VAN DE KAMPOVÁ
,,Vidím ten její samozřejmý sebejistý úsměv, elegantní gesta, uhlazenou vřelost hlasu, ale nejvíce mi utkvěl ten strach v očích.
Bree si začala uvědomovat, že se její život hroutí. A pro ženu, která má ráda všechno pod kontrolou, to bylo nepřijatelné."
Bree má na pohled perfektní život-manžela, děti, dům a zázemí. Jenže celý tento idylický život se jí začíná hroutit jako domeček z karet. Její manžel jí chce po osmnácti letech manželství opustit, její děti jí začínájí pohrdat a to její život velmi zasáhne. Na první pohled vypadá Bree jako osoba bez jakýchkoliv citů a emocí, ale pod tíhou všech problémů se začíná otevírat jako květina a na povrch o ní vyplouvá spousta zajímavých věcí.

,,SEXY" EDIE BRITTOVÁ
,,Edie Brittová byla tou nejnenasytnější rozvedenou ženou v okruhu několika bloků. Její úlovky byly četné, rozmanité a pověstné."
Realitní agentka Edie je tou nejneoblíbenější ženou na Wisteria Lane, jenže problémem je, že sama neví proč. Spoléhá jenom sama na sebe, má silnou vůli, a když něco chce, jde za tím i přes mrtvoly. Ženy v ulici jí ale nerozumí a berou ji jako hrozbu. Edie se pustí do bitvy se Susan o nového souseda Mika, a aby ho získala, udělá cokoliv, bohužel pro ní marně. Ale to by nebyla Edie, kdyby si z toho dělala těžkou hlavu- na zemi je přeci miliony chlapů.

,,ZÁHADNÁ" MARY ALICE YOUNGOVÁ,,Vlastně to byl den jako každý jiný. Pokorně jsem oprašovala vyjeté koleje svého života, až se perfektně leskly. A proto bylo tak překvapivé, když jsem se rozhodla jít do skříně v hale a vytáhla z ní revolver, který nebyl nikdy použit."
Mary Alice je nejzáhadnější postavou, protože její příběh známe pouze útržkovitě. Nikoho by ani ve snu nenapadlo, že se tato milující a obětavá manželka, matka a přítelkyně, jednoho dne zastřelí. Po své smrti pozoruje celou ulici z nebes a má schopnost vidět u svých přátel vlastnosti, které jí za života unikaly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥ Matulinka - Sbéčko ♥ ♥ Matulinka - Sbéčko ♥ | Web | 5. července 2009 v 18:58 | Reagovat

Ty popisy fakt sedí  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama