1x01-Pilot

4. srpna 2008 v 7:27
PILOT

Jmenuji se Mary Alice Youngová. Až si přečtete dnešní ranní noviny, najdete možná článek o neobvyklém dni, který jsem v minulém týdnu prožila. Můj život není pro bulvár zajímavý, ale minulý čtvrtek nastal zlom. Samozřejmě že zpočátku vypadalo všechno úplně normálně. Udělala jsem snídani, obstarala domácnost, dokončila rozdělanou práci, oběhla pár obchodů - vlastně to byl den jako každý jiný. Pokorně jsem oprašovala vyjeté koleje svého života, až byly dokonale čisté a perfektně se leskly. A proto bylo tak překvapivé, když jsem se rozhodla jít do skříně v hale a vytáhla z něj revolver, který nebyl nikdy použit.

Celý příběh začíná sebevraždou Mary Alice. Po její smrti se na smuteční hostině seznamujeme s jejími kamarádkami.
Lynette Scavová se vzdala své úspěšné kariéry, aby mohla vychovávat své čtyři děti zatímco její manžel Tom byl neustále na obchodních cestách. Její život byl velmi hektický a chaotický a Lynette docházela síla to vše zvládat.
Gabrielle Solisová, bývalá modelka, se provdala za bohatého Carlose Solise. Jenže k její vlastní smule zjistila, že jí tento život nevyhovuje.
Bree Van de Kampová byla pro všechny hospodyňky vzorem. Byla dokonalou matkou a manželkou a skvěle ovládala všechny domácí práce. Jenže její rodina to viděla jinak.
Susan Mayerová bydlela společně se svojí dcerou Julii. Před rokem ji opustil manžel a Susan doufala, že si snad konečně najde přítele.
Na hostině se Susan seznamuje s novým sousedem Mikem Delfinem a přeskočí mezi nimi jiskra. Další den jde se Susan přivítat Mika v sousedství, ale k její smule to samé udělá také Edie Brittová. Edie byla tou nejdravější rozvedenou ženou na Wisteria Lane. A tak se Susan musela smířit s konkurencí.
Gaby,kterou její manžel rozčiluje, svuj volný čas vyplňuje románkem se svým mladým zahradníkem Johnem. Aby nebyl John pro zanedbávání svých povinností vyhozen musí za něj Gaby dokonce i tajně posekat trávník.
Bree čelí krizi v rodině. Její děti jí mají plné zuby a muž se s ní chce nechat rozvést. Pod tíhou těchto nečekaných událostí se jí podaří nechtěně svého manžela Rexe otrávit cibulí na kterou je alergický. Naštěstí je Rex v pořádku.
Lynette se snaží vypořádat s rolí matky a moc se jí to nedaří.
Susan se podaří podpálit dum Edie, protože si myslí, že spí s Mikem. Ale naštěstí pro Susan byl Mike v kině.
Kamarádky se sejdou, aby zbalily věci Mary Alice a narazí na vyděračský dopis, který jí byl poslán v den její sebevreždy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama