1x02-Ale co je pod povrchem

5. srpna 2008 v 8:54
ALE CO JE POD POVRCHEM

,,Když zemřeme stane se něco podivného. Přijdeme o smysly.Chuť, hmat, čich a sluch se stanou vzdálenou vzpomínkou, ale náš zrak zesílí. A najednou vidíme svět, který jsme opustili velice zřetelně. Samozřejmě že to, co vidí mrtví, vidí i ti, co žijí. Pokud ovšem mají čas se dívat."

Gaby se ve vaně koupe se svým milencem Johnem, ale vyruší je nečekaný návrat Carlose. Gaby se podaří jen tak tak Johna zbavit a dohodnou se, že se jejich další schuzky budozu konat u Johna doma

Bree přemluví Rexe, aby zrušil rozvod a místo toho navštívili manželského poradce.
Susan pozve Mika na ,,vítej v ulici" večeři a Edie se podaří vetřít se k nim. Mezitím paní Huberové, místní drbně, dojde, že Susan zapálila dum Edie. Susan tam totiž nechala odměrku, kterou paní Huberová našla.

Lynette se snaží zklidnit své neposlušné děti. Na radu paní Huberové je vysadí z auta, aby je vystrašila, když se pro ně vrátí už tam nejsou. Lynette se začne hádat se ženou, která její děti schovala.

Na večeři u Mika bojuje Susan s Edie o Mikovu přízeň. Edie má ale navrch, jelikož si jí oblíbil pes Bongo. Susan se také snaží získat přízeň Bonga, a tak si na uši namaže omáčku. Bongo ji začne lízat a spolkne její naušnici. Hned se začíná dusit a Mike ho veze k veterináři. Susan za ním dorazí a zjišťuje, že Mike stále miluje svojí mrtvou ženu.

Na konci vidíme, jak z jezera vyplave dětská truhla, kterou tam hodil Paul Young.

,,Když se teď dívám na svět, který jsem opustila, je mi vše jasné. Krása, která čeká až bude objevena. Záhady, které touží být objeveny. Ale lidé se nezastaví, aby se dívali. Jsou v neustálem pohybu. A to je vážně škoda, je toho tolik k vidění."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama