1x04-Kdo je ta žena?

17. srpna 2008 v 14:38
KDO JE TA ŽENA?

,,Když jsem ještě žila, hrála jsem mnoho různých rolí- milenku, manželku a nakonec oběť. Ano, nálepky jsou v životě důležité. Určují jak samy sebe vidíme."

Kamarádky poslouchají nahrávku Mary Alice, kde říká, že její pravé jméno je Angela.

Děti Lynette- Preston a Porter zlobí ve škole a Lynette uvažuje, že jim dá prášky na sklidnění, ale při pohledu na ně, si to rozmyslí.

Bree řeší problémy s Andrewem, který je naštvaný, že se Rex odstěhoval. Zjistí, že je v striptíz baru a vydá se tam pro něj.

Susan čelí vydírání paní Huberové, která ví, že podpálila dům Edie. Společně s Julií ukradnou z domu paní Huberové odměrku, která byla důkazem.

Carlos má podezření, že ho Gaby podvádí, poté co nalezne Johnovo ponožku. Jenže zmlátí nepravého- muže z kabelovky. Když se to Gaby dozví ze zpráv je vystrašená.

Gaby, Susan, Bree a Lynette se rozhodnou říct Paulovi o dopise pro Mary Alice. Ten za nimi později přijde a řekne jim, že Mary Alice byla blázen. Ony tomu ale nevěří.

Paul si najde soukromého detektiva, který má vypátrat, kdo poslal Mary Alice vyděračský dopis.

,, Jaký typ člověka mohl poslat takovýhle dopis? Byl to nepřítel? Samozřejmě! Ale jakého druhu. Známý? Cizí člověk?Nebo snad soused jterý bydlí pár metrů odsud?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama