1x05- Vstupte cizinče

19. srpna 2008 v 16:52
VSTUPTE CIZINČE

,, V každé ulici najdete ženu jako je Alberta Fromová a každá žena jako Albetra Fromová má kočku. Když paní Fromová někam odjížděla požádala jednoho z přátel, aby se o jejího miláčka postaral. Tentokrát však byla nucena požádat svou sousedku Susan Mayerovou. Paní Fromová měla Susan Mayerovou ráda, ale na Wisteria Lane bylo veřejným tajemstvím, že kam Susan Mayerová šlápla, tráva přestala růst."

Na Wisteria Lane došlo k vloupání a obyvatelé se začnou bát o svojí bezpečnost, a tak se rozhodnou hlídkovat. Susan najde na místě činu šroubovák a dá ho policistovi.

Ke Gaby přijede na návštěvu Carlosova matka. Carlos ji požádá, aby Gaby neustále hlídala, protože má podezření, že ho podvádí.

Lynette a Tom se snaží dostat Prestona a Portera na prestižní Bercliffskou akademii, což se jim nakonec podaří.

Policista, který vyšetřoval vloupání, pozve Susan na rande a ta to přijme, když jí Mike odmítne.

Bree, která se cítí osamělá, se spřátelí se Zachem. Ten jí poví, že se jeho matka zabila kvůli němu. Když má Bree schůzku s Rexem, vloupe se k nim Zach a celý dům vánočně nazdobí.

Mike se sejde na hřišti s neznámým mužem a řekne mu, že při vloupání udělal chybu.

Susanino rande s policistou se nevyvede, protože jí lhal o šroubováku. Slíbil jí,že ho dá do laborky, ale byla to jen zásťerka pro pozvání na rande. Susan čeká na odvoz domu. Přijede pro ní Mike a v jeho autě se políbí.

,, K typickým lidským vlastnostem patří, že lidé číhají na narušitele, aby zabránili jejich vstupu zvenčí dovnitř. Ale vždycky se objeví takoví, kteří si cestičku k našim životum najdou. A také budou takoví, které samy pozveme. Ale nejhorší jsou ti, co stojí venku a pozorují nás. Ti, které se nám nepodaří prohlédnout."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama