1x06-Ve slepé uličce

26. srpna 2008 v 12:36
VE SLEPÉ ULIČCE

,, Předměstí je bojištěm, aréna nejrůznějších druhů rodinných bojů. Manželé bojují s manželkami. Rodiče kříží zbraně s dětmi. Ale ty nejhorší boje nejčastěji svádějí ženy se svými tchýněmi. Boj o Carlose začal v den, kdy požádal Gabrielle o ruku. A tehdy začala Gabrielle ztrácet půdu pod nohama. Počínaje před manželskou smlouvou, kterou neochotně podepsala. Přes svatební hudbu, kterou nenáviděla. Až po barvu domu, kterou nikdy nechtěla. Inkasovala Gabrielle jednu porážku za druhou. A ve chvíli kdy začala Chuanita podezírat svou snachu z nevěry, bylo nad slunce jasné, že ve válce začíná jít do tuhého."

Paul poslal Zacha tajně do psychiatrické léčebny a sousedům řekl, že je u příbuzných. Zvědavá

Susan mu nevěří a tak sleduje Paula, aby zjistila, kde Zach ve skutečnosti je. Spolu s Julií tam potom jdou a Zach řekne Julii, že si vzpomněl na to, co se stalo Daně.

Ve škole dvojčat se chystá divadelní představení O Červené Karkůlce a Lynette se ujme šití kostýmu, aby měla také právo rozhodovat o představení. Šití kostýmů ale nezvládá,a tak si dopřeje zázračnou pilulku ADS po které necítí únavu.

Rex se svěří Bree, že není spokojený s jejich sexuálním životem, protože ona při tom myslí stále jenom na domácnost. Bree chce vědět, co potřebuje, jenže Rex se jí nechce svěřit.

Gaby získá nadváhou nad Chuanitou, když zjistí její slabost v gemblerství. Využije toho, aby se jí zbavila a mohla se setkat s Johnem. Chuanitě na konci dojde, že má Gaby poměr s Johnem.

,, Touha po moci a síle začíná již v dětství. Jako děti nás učí, že dobré síly zvítězí nad silami ďáblovými. Ale jak dospíváme, pomalu zjišťujeme, že to není tak jednoduché. Stopy ďáblovy jsou všude. "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama