1x08-Vinni

27. srpna 2008 v 11:54
VINNI

,,Existuje kniha, která nás učí, že jsme všichni hříšníky, ale ne každý, kdo jí četl, se cítí provinile, když něco špatného udělá. Ne tak Bree Van de Kampová. Vlastně se Bree cítila provinile většinu života. Jako dítě se cítila provinile, když neměla samé jedničky. V pubertě se cítila provinile, když dovolila svému chlapci důvěrnosti. Po svatbě se cítila provinile, že odpověděla na blahopřání až za tři týdny. Ale také věděla, že její minulé prohřešky se nedají srovnat s hříchem, který se rozhodla spáchat. Bree věděla, že se chystá provést špatnost, ale jako každý hříšník se se svědomím chtěla prát až zítra."

Bree se rozhodne, že Andrew čin zatají. Společně s Rexem se zbaví auta.

Carlosova matka Chuanita je v komatu. John se definitivně rozejde s Gaby, protože má výčitky kvůli tomu, co udělali.

Bree se snaží promluvit si s Andrewem, který nenese žádnou odpovědnost za to co udělal. Andrew jí řekne, že toho nelituje.

Susan u Mika v bytě najde pistoli a spoustu peněz. Mika ale zjistí, že se mu hrabala ve věcech a chce aby odešla.

Lynette braní prášku rozhodilo metabolismus a už to dál nezvládá. Nechá děti u Susan a odjíždí pryč. Susan má o ní strach a jede jí s Bree hledat. Když jí najdou začne Lynette plakat, že je hrozná matka. Holky jí ale uklidní, že to zažívaly také.

Mike se přijde Susan omluvit a řekne, že jí vše vysvětlí. Ta ale řekne, že jí právě řekl vše, co chtěla slyšet a začne ho líbat.

Paul se dozví, že vyděračský dopis nebyl od Edie, ale od paní Huberové. Jde za ní a chce vědět, proč to udělala. Paní Huberová ale nelituje toho, co udělala, lituje Mary Alice kvůli tomu, co provedla tomu dítěti. Paul se neovládne a uškrtí jí.

,,Existuje kniha která nás učí, že jsme všichni hříšníky, ale na každý, kdo jí četl, se cítí provinile, když něco provede. A jsou takoví, kteří naopak za sebe berou víc viny, než je třeba. Jiní zase uklidňují své svědomí malými dobrými skutky nebo sebeujišťováním, že jejich hříchy jsou sebeomluvitelné. A konečně jsou takoví, kteří slíbí, že se budou chovat lépe a modlí se za odpuštění. A někdy jsou vyslyšeni."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Holly Holly | Web | 27. srpna 2008 v 12:49 | Reagovat

jj ze ♥ dík za hlasy

2 jane jane | 27. srpna 2008 v 13:33 | Reagovat

tenhle dil je bombastickej, mas hezkej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama