1x03-Hezký obrázek

17. srpna 2008 v 13:39
HEZKÝ OBRÁZEK

,,Když jsem umřela, začala jsem se zbavovat všeho, co už jsem nepotřebovala. Svých přání, přesvědčení, ctižádosti, pochybností...odhodila jsem veškerou svojí lidskost. Zjistila jsem že na věčnost je lepší odcházet nalehko. Vlastně jsem si nechala jen jednu věc-svoji paměť. Je úžasné podívat se na svět jaký jsem za sebou nechala. Pamatuji si úplně všechno do poslední maličkosti."

Susan si při pohledu do novin uvědomí, že dneska měl být večírek Mary Alice. A tak se rozhodnou, že ho stejnak uspořádají na její památku.

Gaby se snaží podplatit holčičku, která viděla, jak se líbá s Johnem. Musí jí naučit jezdit na kole.

Bree nechápe, proč chce Rex samostatné sezení v poradně.

Lynette dá dětem sledkosti po kterých jsou hyperaktivní, protože je naštvaná na Toma, že odmítl jít na večírek.

Susan se pohádá se svým bývalým manželem Karlem. Při Karlově odjezdu si nechtěně přivřela ručník do auta a zůstala úplně nahá venku. Při její smuůe se jí podařilo zabouchnout si dveře. V této trapné situaci ji našel Mike, který jí přišel říct, že s ní půjde na večírek k Bree.
Zach Young začíná být stále více agresivní, a poté co na Paula míří pistolí, se Paul rozhodne dávat mu prášky na uklidnění.

Na party se Rex prořekne, že chodí k manželskému poradci. Bree mu to chce oplatit, a proto všem poví, že po ejekulaci pláče. Rex se naštve a odejde.

Bree jde za doktorem Goldfinem, aby mu pověděla, co se stalo. Najde tam ale náhlé překvapení- nahrávku s jménem Mary Laice.

Tu noc po večírku dává Paul před svuj dům ceduli na prodej.

,,Pamatuji si svět do poslední maličkosti. A nejvíc si pamatuji, jak jsem měla ze všeho strach. Taková zbytečnost. Člověk, který žije se strachem jakoby nežil. Kěž bych to tak mohla říct těm, které jsem tu nechala. ale bylo by to k něčemu dobré?Asi ne. Teď už vím, že budou vždycky existovat ti, kdo se svému strachu postaví čelem. a pak budou ti, kdo před nimi vždycky utečou."


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama