Teri a její role

8. srpna 2008 v 15:10 |  Teri-Informace
Reportér v ringu
Erik Kerman, sportovní redaktor, veří že našel boxerskou legendu Roberta Satterfielda o kterém všichni věděli, že je mrtev. Svým článkem se snaží legendu oživit a přiblížit její zapomenutý život. Časem se však ukáže, že se ve svém počínání trochu unáhlil a zapomenutý boxer žijící na ulici není ten, za kterého se vydává. Celým snímkem se také prolíná tématika vtzahu otce a syna. Ať už je to Satterfield jr. který nedopustí, aby bylo jméno jeho otce pošpiněno nebo otec Kermana, který byl lepší novinář než jeho syn a Kerman jr. se snaží uniknout stínu jeho úspěchu a zároveň být svému synovi lepším otcem než byl jeho jemu. Z honu za úspěchem se stává osobní výprava, kde je zkoušce podroben nejen reportérův vztah k jeho rodině ale i jeho životní priority.

Zítřek nikdy neumírá
Aby dotáhl k dokonalosti svojui globálno-komunikační říši, potrřbuje si mediální magnát Elliot Carver (Jonathan Pryce) podřídit už jenom vysílací práva v Číne. Jeho moc potom dosáhne neomezené výšiny, kterou míní využít pro rozpoutání třetí světové války.. Do Hongkongu proto přichází agent 007 (Pierce Brosnan), aby mu "dal na frak". A aby to měl náš hrdina lehčí připojí sa k němu krásna čínska agentka Wai Lin (Michelle Yeoh).

Jane Doe
Počítačová expertka Jane, udělá všechno, co únosci jejího syna řeknou, jen aby ho získala zpět. Netuší však, že je to všechno jen hra, aby na ni mohli svalit vraždu vrchního představitele nadnárodní korporace CY-KOR, která tajně kšeftuje s daty. Jane je na útěku. Začíná boj kdo z koho: Jane versus CY-KOR.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥ Matulinka - Sbínko ♥ ♥ Matulinka - Sbínko ♥ | Web | 2. srpna 2009 v 19:19 | Reagovat

Ty filmečky si musim stáhnout  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama