Teri-Informace

Coraline

31. ledna 2009 v 13:05
Teri sice v žádném novém filmu bohužel neuvidíme, ale její hlas můžeme alespoň slyšet v novém animovaném filmu Coraline jako matku hlavní postavy.
Když se malá Coralina nastěhuje do nového domu, ze všeho první prozkoumá dům a okolí, jak jí poradí tatínek, který je snad jako každý dospělý neustále zaměstnaný. Poté, co spočítá všechno modré (153), všechna okna (21) a počet dveří(14), zjišťuje, že jedny dveře vsalónku vedou temnou chodbou do bytu podobnému tomu jejich jako vejce vejci. Vše je však pouze zdánlivé a příběh, který děti považují za dobrodružství a dospělí z něj mají noční můry, může začít…

Článek o Teri

13. prosince 2008 v 12:51
Tak jsem vám sem přepsala rozhovor s Teri Hatcher, který byl v minulém TVmagazínu. No a dověděla jsem se o Teri pěkný pikantnosti:)Nejsmutnější je ale to, jak jí zneužíval její strejda, to je mi Teri strašně líto. Toho chlapa prý zavřeli a někdy nedávno umřel.

Teri v Supermanu

6. října 2008 v 17:39
LOIS A CLARK
Teri proslavila hlavně její role Lois v seriálu Superman-Lois a Clark.Tak se koukněte, jak jí to tam slušelo. Ale furt má ten svůj zářivý úsměv:)

Teri i zpívá

3. října 2008 v 14:24
Teri je nejen úžasná herečka,ale má takynádherný hlas! Většinou jí na kytaru doprovází James Denton a na housle jí hraje herec z Doktora House Jesse Spancera. Je také jedna z členů skupiny Band from TV. No posuďte.
Na American Idol:

Bally Total Fitness

28. září 2008 v 12:10
Teri si kdysi zahrála v reklamě na fitness centrumTak šup jukněte

Teri pro Badgley and Mischka

22. září 2008 v 17:29
Teri se stala tváří módní značky Badgley and Mischka a tady je pár fotek

Teri za mlada

21. září 2008 v 17:18

Teri se svým bývalým manželem

18. září 2008 v 12:17
Teri byla vdaná dokonce dvakrát. Poprve s Marcusem Leitholdem, s kterým se po roce rozvedla.
A po druhé s Jonem Teneyem s kterým vydržela devět let a společně s ním má dceru Emerson

Teri a Emerson

17. září 2008 v 21:56

Teri a její role

8. srpna 2008 v 15:10
Reportér v ringu
Erik Kerman, sportovní redaktor, veří že našel boxerskou legendu Roberta Satterfielda o kterém všichni věděli, že je mrtev. Svým článkem se snaží legendu oživit a přiblížit její zapomenutý život. Časem se však ukáže, že se ve svém počínání trochu unáhlil a zapomenutý boxer žijící na ulici není ten, za kterého se vydává. Celým snímkem se také prolíná tématika vtzahu otce a syna. Ať už je to Satterfield jr. který nedopustí, aby bylo jméno jeho otce pošpiněno nebo otec Kermana, který byl lepší novinář než jeho syn a Kerman jr. se snaží uniknout stínu jeho úspěchu a zároveň být svému synovi lepším otcem než byl jeho jemu. Z honu za úspěchem se stává osobní výprava, kde je zkoušce podroben nejen reportérův vztah k jeho rodině ale i jeho životní priority.

Teri Hatcher alias Susan Mayerová

7. srpna 2008 v 11:01
Teri Lynn Hatcher se narodila 8. prosince 1964 v Californii, USA, jako jediné dítě rodičů Owen a Esther Hatcher. Její otec je nukleární fyzik a matka počítačová programátorka. V průběhu studia herectví na Americké divadelní konservatoři v San Francisku navštěvovala na vysoké škole v Kalifornii kurz matematiky a inženýrství.Nejprve se živila jako tanečnice v San Franciscu, než se začala objevovat jako host v řadě TV seriálů.Teri Hatcher přišla do Hollywoodu podpořit svého přítele na konkurzu. Ačkoliv to byla právě ona, kdo dostal roli zpívající a tančící mořské víly v televizním seriálu THE LOVE BOAT. Poté si zahrála jako Penny Parker v seriálu MACGYVER. Když tento seriál skončil, dostala roli důvtipné Lois v seriálu SUPERMAN. Zahrála si také v "bondovce" ZÍTŘEK NIKDY NEUMÍRÁ.Po nějaký čas zůstala v ústraní před tím, než dostala roli v populárním seriálu ZOUFALÉ MANŽELKY. Teri Hatcherová vyhrála Zlatý Glóbus za nejlepší herečku tohoto seriálu, dále cenu SAG (Screen Actors Guild) opět za nejlepší herečku seriálu a to dokonce ještě před tím, než první série "Zoufalek" vůbec skončila.
Jejím prvním manželem se r. 1988 stal Marcus Leithold, se kterým se rozvedla o rok později. Marcus se o jejich manželství vyjádřil, že skončilo ještě před tím, než si nechali vyvolat jejich svatební fotky. V květnu 1994 si vzala herce Jona Tenneye, se kterým se v březnu 2003 rozvedla. 10. prosince 1997 se jí narodila dcera Emerson Rose Tenney, o jejíž opatrovnictví se s jejím otcem dělí.


 
 

Reklama
Reklama